Kresba- Cat 2.0

1. july 2013 at 20:44 | De-Signare |  Art
Dámy a Pánové! Dnes Vám představím nový návrh a novou ideu budoucnosti!
Jedná se o domácího mazlíčka, který nahradí kočky a kocoury až vyhynou.(Všechno jednou vyhyne jako ti dinosauři.)
Tento fenomén se jmenuje Cat 2.0.

Je to v podstatě robot, který v budoucnu nahradí domácí mazlíčky.
Na "těle" má umístěné senzory, které vycítí pohyb a nebezpečí. Místo očí má zelený světélkující pruh z těchto senzorů. Jsou natolik vákoné, že Vašemu mazlíčkovi v podstatě nehrozí žádné nebezpečí. Cat 2.0 je schopno vycítit i pohyb hmyzu velikosti blechy či vší. Dokáže rozpoznat různé vůně i zápachy. Takže, když ucítí dobré jídlo, které připravujete, přiběhne k Vám a začne loudit jako normální živý domácí mazlíček. Není možné aby se někam zatoulal, jeho senzory jsou natolik schopné, že si zapamatují cestu i okolí ve kterém se Váš mazlíček nachází, či nacházel a automaticky vyhledá tu nejkratší cestu domů. Cat 2.0 nemá drápky (kvůli případným dětem), ale dokáže pohybovat všude možně jako kterákoliv živá kočka. Kousnout Vás (Vaše dítka) nemůže, protože nemá ústní otvor. Nepotřebuje ho, nemusí jíst. Ani uši by nepotřebovala, ale chtěli jsme zanechat typický vzhled kočky, tak jsme jí je nechaly.
Vaše Cat 2.0 se bude chovat jako normální živá kočka, budete ji muset vycvičit, sice se učí hodně rychle, ale tu práci si s ní budete muset dát.

Jakmile si koupíte Cat 2.0 a donesete si ji do svého domova. Budete ji muset složit (podle návodu-samozřejmě). Cat 2.0 má i svůj pelíšek. Když od dostane příkaz, lehne si do pelíšku a přepne se do úsporného režimu. Cat 2.0 nemůžete vypnout! Je to domácí mazlíček, není to počítač. Sice je z chirurgické oceli, ale vyzařuje z ní teplo, jako z normální kočky. Vaší Cat 2.0 můžete dát jméno a určit pohlaví. Samozřejmě se nemnoží. Cat 2.0 se dožívá 15-20 let.
Případné dotazy napište prosím do komentářů. Takhle Cat 2.0 vypadá:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Neko Mishu Hyuny Neko Mishu Hyuny | Web | 7. august 2013 at 16:25 | React

Možná mi na ní trochu chybí ten specifický kočičí čumák s vousky, ale to se doladí při dalších (novějších) modelech... :-D

Jinak, kresba je hezká stejně jako představa, že ji třeba jednou někdo vážně stvoří... :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement