Fanoušci

6. april 2013 at 21:02 | De-Signare |  Random things
Tento článek nemá nikoho urazit, použitá jména fanoušků byli uvedeny jako příklad.


Není nic horšího, když někde vidím status: --Beliebers jsou nejlepší, miluji Justina Biebra, je nejlepší,Mucík, Fucík-- (No offense, vážně). Vážně Nic proti J.B. nemám ani proti Bilíbrs, bylo to uvedeno jako příklad (vážně). Je to každého názoru, myslet si, že je někdo nejlepší. Ale to, že Beliebers tvrdí, že jim Bieber vymyslel jméno jako první, to už je trochu blbost (trochu víc).
Co třeba Beatles? Gaga? Lidi vzpamatujte se!!! Je tu další věc, kterou bych chtěla říct, vlastně napsat. Moc si všichni berou k srdci to, že patří do nějaké té fanouškovské skupiny například: Poslouchám i One Direction (ukamenujte mě za to) a jsem Little Monster, a druhý Little Monsters mi sdělí: " Jak si mohla zradit Gaga a poslouchat tu sračku?" ...Jako vážně?? To není možné jak někteří mají vymytý mozek tím svým idolem (opět mě ukamenujte). A většinou jsou to zpěváci, nebo zpěvačky. Lidi, zkuste si jednou pustit hudbu a odprostit se od toho kdo tu píseň zpívá, a vychutnávejte si hudbu, vnímejte melodii, slova, smysl písně. :)
Pak je tu ještě jedna věc:-- Ty jsi directioner, tak si blbá uječená fanynka. Ty jsi Belieber tak si blbá uječená fanynka. Ty jsi Little Monster, tak si divný uječený fanoušek---. Lidi, uječení jsou vždycky, ale blbý opravdu ne....Dobře uječení jsou všichni, zvláště directionerky (bez urážky).
Ale to, že někdo patří do nějaké skupiny fanoušků, neznamená že je blbý, ale to, že se*e na váš názor, a nebojí se projevit svůj.
Další věc... ---Já jsem Directioner a ty Belieber tak se s tebou nebudu bavit---. To je taky blbost nevyšší třídy. A není k tomu potřeba něco víc dodávat.
To je pro zatím vše...možná si na něco vzpomenu, tak to bude v nějakém pokračováním...
Jaký máte názor na výše uvedené případy a patříte do nějaké skupiny fanoušků? :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 annetold annetold | Email | Web | 6. april 2013 at 22:49 | React

Bohužel, tak to v tomhle světě teď chodí.. lidi se hádají kvůli úplným zbytečnostem..

2 De-Signare De-Signare | Web | 6. april 2013 at 23:10 | React

[1]: Přesně tak...a to je smutné...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement